Doprava a platba

dp_lt

Tovar odovzdávame prepravnej spoločnosti SPS a GLS. Zásielky sa doručujú v pracovné dni od 8.00 do 18.00 hod. Čas rozvozu si určujú doručujúce depa podľa nakládky jednotlivých dodávok v danom regióne a budete informovaní v deň doručenia. Obvyklé doručenie je medzi 1-2 pracovnými dňami od objednania. U produktov zobrazujeme dátum predpokladaného doručenia kuriérom.wq CENA DOPRAVY SLOVAK_Logo_Color-1024x401gls-256

DORUČENIE NA ADRESU KURIÉR SPS................11,9
ŤAŽKÉ A OBJEMNÉ ZÁSIELKYggg PLATBA 

platba hotovostiDOBIERKOU....................................................1,5
jio KLASICKÝM BANKOVÝM PREVODOM..ZADARMO

payment_card ONLINE PLATBA KARTOU.................ZADARMO

GoPay-logoONLINE BANKOVÝ PREVOD.................ZADARMONaše bankové spojenie:
IBAN nášho účtu: CZ92 2010 0000 0023 0181 9297
BIC (SWIFT) účtu: FIOBCZPPXXX  
Názov účtu: Lucie Dohnalová
Variabilný symbol je číslo objednávky, stačí uviesť do poznámky pokiaľ nejde vložiť pri vytvorení platby.

Nezaplatené objednávky sú automaticky zrušené do 4 dní.

U kuriéra prepravnej spoločnosti SPS, GLS je možné platiť v hotovosti dobierkou alebo platobnou kartou v prípade funkčného platobného terminálu.

Zásielková služba Slovak Parcel Service s.r.o. SPS je náš externý partner, ktorý má podľa pravidiel doručiť tovar. Zákaznícky servis je možné kontaktovať telefonicky na linke 16877 s použitím lokálnej predvoľby.

Zásielková služba GLS je náš externý partner, ktorý má podľa pravidiel doručiť tovar. GLS kontakt: tel: +421 45 52 42 500, email: inform@gls-slovakia.sk

V prípade vyťaženia využívame aj prepravnú spoločnosť GLS SLOVAKIA gls-256, ktorá doručuje naše zásielky za rovnaké ceny a kvalitu ako vyššie uvedený prepravca SPS. V prípade zvolenia prepravnej spoločnosti GLS budete informovaní email s číslom zásielky.