Doprava a platba

XX

Tovar odovzdávame zásielkovej službe GLS SK, SPS SK,  ktorá Vám tovar doručí v pracovné dni od 8.00 do 18.00 hod. Čas rozvozu si určujú doručujúci depa podľa nakládky jednotlivých vozňov doručujúci zásielky v danom regióne. 
Po našom odovzdaní zásielky, zásielková služba GLS, DPD, SPS zašle na Váš platný email číslo zásielky pre online sledovaniezakazn__ciDOBA DORUČENIA:
Predpokladané doručenie objednávky kuriérskou spoločnosťou je 1-2 pracovné dni. Predpokladané doručenie v prípade bezproblémovej prepravy zmluvným prepravcom prepravujúcim naše zásielky a kontroly tovaru pred odoslaním. Presný dátum dodania nedokážeme zaručiť. V deň, keď vaša zásielka opustí náš sklad, od nás obdržíte potvrdzovací e-mail o odovzdaní do prepravy. Ďalej Vás bude kontaktovať prepravná spoločnosť a odošle na platný email z objednávky číslo zásielky na sledovanie.

wq Ťažké a objemné zásielky doručenie na adresu 

Vyberieme toho najlepšieho a najspoľahlivejšieho dopravcu vo Vašom regióne.

Volíme z prepravnej spoločnosti SPS a GLS.

Pri platbe objednávky na dobierku, zaplatením pri dodaní zásielky.

 

ggg

dopravné: 
11,9 €

dobierka: 1,5 €

U vodiča je možné platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pozn. niektoré produkty a množstvo nemožno odoslať na dobierku, ale až po platbe vopred najmä postele

Pri platbe objednávky vopred, klasickým bankovým prevodom na náš účet.

 

jio

dopravné: 11,9 €

IBAN nášho účtu: CZ9220100000002301819297
BIC (SWIFT) účtu: FIOBCZPPXXX  
Názov účtu: Lucie Dohnalová
Variabilný symbol je číslo objednávky, stačí uviesť do poznámky
( Informácie pre platbu sa zobrazí po odoslaní objednávky a pošleme ju aj v rekapituláciu emailom.)

Nezaplatené objednávky do 4 dní sú automaticky zrušené.

Pri platbe objednávky platobnou kartou onlineplatobná brána GoPay.

 

payment_cardGoPay-logo

dopravné: 11,9 €

Pohodlným a bezpečným spôsobom bezhotovostnej platby je použitie internetových platobných kariet MasterCard a VISA. Táto platobná metóda je zadarmo. Pre overenie držiteľa karty u jeho vydavateľskej banky priamo počas transakcie, využívame bezpečnostný protokol 3-D Secure podporovaný kartovými asociáciami. Toto riešenie znižuje riziko reklamácií platobnej transakcie zo strany používateľa. Všetky údaje o platbách sú odovzdávané zabezpečenou cestou a Bc.Lucie Dohnalová ako obchodník k nim nemám prístup, ani ich nikde neukladá. Nezaplatené objednávky automaticky po vypršaní platnosti sú zrušené.


* Zásielková služba Slovak Parcel Service s.r.o. ( SPS ) je náš externý partner, ktorý má podľa pravidiel doručiť tovar. 

https://www.sps-sro.sk/sk/Kontakty.html


 * Zásielková služba GLS je náš externý partner, ktorý má podľa pravidiel doručiť tovar. GLS kontakt: tel: +421 45 52 42 500, email: inform@gls-slovakia.sk