Doprava a platba

  2021_Photo-Van-Employee-Parcels-logo-only_M38      DPD


Tovar odovzdávame zásielkovej službe GLS SK, DPD SK, SPS SK,  ktorá Vám tovar doručí v pracovné dni od 8.00 do 18.00 hod. Čas rozvozu si určujú doručujúci depa podľa nakládky jednotlivých vozňov doručujúci zásielky v danom regióne.

Po našom odovzdaní zásielky, zásielková služba GLS, DPD, SPS zašle na Váš platný email číslo zásielky pre online sledovanie.TERMÍN DORUČENIA VAŠEJ OBJEDNÁVKY KURÝRNOU SPOLOČNOSŤOU JE 1-2 PRACOVNÉ DNI.

V deň, keď vaša zásielka opustí náš sklad, od nás obdržíte potvrdzovací e-mail o odovzdaní do prepravy. Ďalej Vás bude kontaktovať prepravná spoločnosť a odošle na platný email z objednávky číslo zásielky na sledovanie.

Ťažké a objemné zásielky doručenie na adresu - GLS SK, DPD SK, SPS SK

Vyberieme toho najlepšieho a najspoľahlivejšieho dopravcu vo Vašom regióne.

 Pri platbe objednávky na dobierku, teda zaplatením pri dodaní zásielky.

 

dopravné: 11,9 EUR

dobierka: 1,5 EUR

 Pri platbe objednávky vopred, teda klasickým bankovým prevodom na náš účet.

 

dopravné: 11,9 EUR

IBAN nášho účtu: CZ9220100000002301819297
BIC (SWIFT) účtu: FIOBCZPPXXX  
Názov účtu: Lucie Dohnalová
Variabilný symbol je číslo objednávky, stačí uviesť do poznámky
( Informácie pre platbu sa zobrazí po odoslaní objednávky a pošleme ju aj v rekapituláciu emailom.)

  Pri platbe objednávky platobnou kartou online, platobná brána GoPay

 

dopravné: 11,9 EUR

Pohodlným a bezpečným spôsobom bezhotovostnej platby je použitie internetových platobných kariet MasterCard a VISA. Táto platobná metóda je zadarmo. Pre overenie držiteľa karty u jeho vydavateľskej banky priamo počas transakcie, využívame bezpečnostný protokol 3-D Secure podporovaný kartovými asociáciami. Toto riešenie znižuje riziko reklamácií platobnej transakcie zo strany používateľa. Všetky údaje o platbách sú odovzdávané zabezpečenou cestou a Bc.Lucie Dohnalová ako obchodník k nim nemám prístup, ani ich nikde neukladá.(V prípade veľkého vyťaženia kuriéra GLS SK, DPD SK odovzdávame zásielky tiež našej prepravnej spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. za rovnakých podmienok ako GLS, DPD túto variantu zvolíme automaticky podľa voľných kapacít prepravných spoločností. Ďakujeme)

sps-logo


https://www.sps-sro.sk/sk/Kontakty.html


 * Zásielková služba GLS je náš externý partner, ktorý má podľa pravidiel doručiť tovar. GLS kontakt: tel: +421 45 52 42 500, email: inform@gls-slovakia.sk

* Zásielková služba DPD mailom na adrese dpd@dpd.sk Pracovníci zákazníckeho servisu DPD Vás budú kontaktovať spravidla do 2 hodín od odoslania otázky.