Detské záhradné pieskovisko rozmer 140x140 cm

Detské drevené pieskovisko môžete umiestniť na akékoľvek miesto. Pod pieskom, ktorým zasypete pieskovisko je ideálne umiestniť netkanou geotextíliu či iný čiastočne priepustný materiál, ktorý zabráni prerastaniu burín od nás jej máte zadarmo. Jeho hlavným účelom je tiež obmedziť spodnú časť od vlhkosti a prípadnej zeminy či trávy. Nevyhnutnou súčasťou našich pieskovísk sú krycie plachty vhodné pre zakrytie pieskoviska v prípade dažďa či rannej rosy, plachta je tiež súčasťou zadarmo.

Aký je rozdiel medzi našim kvalitným borovicovým pieskoviskom a lacným smrekovým?

Borovica drevo má vysoký obsah živice, preto je veľmi trvanlivé aj vo vlhku, najmä vo vode. Borovicové drevo má viac hrčí, avšak nie je to vada dreva. Osobitná farba a originálna štruktúra s častými suky je však veľmi cenená architektov. Býva tak často použitá v interiéroch na obklady či nábytok. Smrekové drevo sa rýchlejšie začne vlniť vo vonkajšom prostredí. Drevo je bielej farby so žltočerveným jadrom. Smrekové drevo je dosť pružné, zasucha veľmi dobre štípatelné. Rýchlo zosychá. V interiéri je možné použiť, ale vonku už je málo odolné.

1 položiek celkom
Drevené pieskovisko s lavičkami - farebné 140x140 cm
€81,25 bez DPH
€97,50

Farebné drevené pieskovisko s lavičkami a poklopom 140 cm majú geotextíliu a kryciu plachtu v hodnote 11,6 EUR zadarmo. hrúbka ≐2cm materiál - drevo borovice TLAČ DŽUNGLE...

65